Ödeme Şartları ve Seçenkeleri

Ödeme Şartları ve Seçenekleri

erozet.com’dan bir ürün siparişi verebilmek için Kredi Kartı ya da EFT (Banka havalesi) ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeniz bankanın ortak ödeme sayfasından yapıldığından tamamen güvenlidir. Böylece kredi kartı bilgilerinizi banka dışında erozet.com dahil hiçkimse görememiş olur. EFT ya da Havale ile ödemeyi seçmeniz durumunda ise, banka havalenizin hesabımıza geçtiğine dair bankadan onay alır almaz ürününüz 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

EFT/Havale Bilgileri

EFT / Havale ile ödeme yaparken, açıklama kısmına siparişinizin işlem numarasını yazarak aşağıdaki hesaba yatırmanız gerekmektedir. EFT / Havale onayınız alındıktan sonra siparişiniz en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Rozetevi Paz. San. Tic. Ltd. Şti. hesabı – Garanti Bankası Kızıltoprak Şubesi – Şube Kodu: 719 – Hesap No: 6299570 – IBAN No: TR45 0006 2000 7190 0006 2995 70

İletişim Bilgileri
Rozetevi Paz. San. Tic. Ltd. Şti. - Ömerli Mah., Kasaba Sitesi., Dereboyu Cad., No:164 34799 Çekmeköy, İstanbul - Tel: +90 (216) 330 18 68 - e-posta: info@rozetevi.com - web: www.rozetevi.com - www.pinhome.com

Sipariş İptali

Siparişinizi iptal etmek için lütfen iletişim formumuzdan veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Eğer rozetiniz henüz kargoya verilmemiş ise, iptal edilir ve geri ödemeniz yapılır.

Sipariş Teslimatı

Siparişinize ait ürününüz, ödeme alındıktan sonraki günden itibaren 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilir. Cumartesi ve Pazar günleri işgünü kapsamında değildir. Ürünleriniz zarar görmeyecek şekilde paketlenip, ambalajıyla kargoya verilmektedir. Mevcut durumda sadece Türkiye içine, Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Sipariş Elime Ulaşmadı

Eğer ödemenizi yaptıktan sonraki 20 işgünü içinde rozetiniz adresinize ulaşmadıysa: Öncelikle lütfen sipariş verirken bildirdiğiniz adresinizin doğru olduğunu kontrol edin. Eğer adres bilgileriniz doğru ise, bize sipariş numaranızı ya da fatura numaranızı iletin, en kısa sürede siparişiniz yeniden gönderilecek ya da ödediğiniz bedel iade edilecektir.

Siparişim Ulaştı Ancak İstediğim Bu Değildi

Eğer elinize hatalı ya da farklı bir rozet siparişi ulaştı ise lütfen sipariş numaranız ya da fatura numaranız ile bize iletişim formundan ulaşın, en kısa sürede incelenerek doğru siparişin elinize ulaşması sağlanacaktır.