Yasal Hükümler

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, müşteri ve çözüm ortaklarının logoları ve kaynağı belirtilerek yapılmış alıntılar hariç ve aksi belirtilmedikçe RozetEvi'nin malıdır. RozetEvi'nin yazılı izni olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe kısmen veya tamamen kullanılamaz veya alıntı yapılamaz. Burada sergilenen tüm rozetlerimizin kalıp mülkiyeti noter huzurunda tespit edilmiş olup rozetlerimizin kopyalanması yasal olarak suçtur.

  


 

Bu web sitesinde yer alan sayfalardaki bilgi, materyal ve içerik, şartlar, hükümler ve tanımlar, RozetEvi tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu siteye ve herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda yer alan şart ve hükümleri kabul etmiş sayılırsınız. Eğer aşağıdaki şart ve hükümleri kabul etmiyorsanız, bu site ve içeriğinde yer alan sayfalara girmeyiniz.

 1. Bu site içeriğinde yer alan herhangi bir bilginin yanlış ve menfi amaçlı kullanımı yasaktır.
 2. Bu site, RozetEvi'nden bağımsız gerçek ve tüzel kişilerce sahip olunan veya işletilen internet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu gibi internet sitelerinde yer alan hiçbir bilgi ve içerikten dolayı Rozetevi sorumluluk kabul etmez. Benzer şekilde, RozetEvi, kendisinden bağımsız olarak sahip olunan veya işletilen internet sitelerinden bu siteye gerçekleşen bağlantılardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 3. RozetEvi, herhangi bir internet sitesine link vererek, bu sitelerde sunulan ürün ve hizmetleri tavsiye etmiş olmaz. Bu internet sitelerinde sunulan hizmet ve ürünlerden doğabilecek şikayetlerden dolayı RozetEvi mesul tutulamaz.
 4. RozetEvi, kendi sitesine veya bağlantı verdiği diğer sitelere erişim sonucu ziyaretçinin karşılaşabileceği doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorun, aksaklık, hasar veya bilcümle ziyandan sorumlu tutulamaz.
 5. Bu web sitesinin kullanımından doğabilecek herhangi bir şikayetin çözüm mercii Türkiye Cumhuriyeti kanun ve mahkemeleridir. 

   


   

  Gizliliğiniz RozetEvi için önemlidir. Bu web sitesi aracılığı ile paylaşacağınız tüm bilgilerin kati surette gizliliği RozetEvi garanti ve taahhüdü altındadır. Sizden bilgi almamızın sebebi sunduğumuz hizmet kalitesinin sürekli artan bir çizgide devam etmesini sağlamaktır. Müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin herhangi bir şekilde RozetEvi ile paylaştığı bilgiler, bilginin alınması esnasında uyarı ve teyid alınmadığı, ayrıca izin verilmediği veya yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece RozetEvi dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz. Ancak izniniz ile, düzenli veya düzensiz aralıklarda RozetEvi'nden elektronik posta mesajları alabilirsiniz. Müşterilerimiz ve web sitesi ziyaretçilerimiz herhangi bir zamanda, bu tarz elektronik posta listelerimizden çıkarılmayı talep edebilirler, bu talepler teknolojinin verdiği en hızlı imkanlar ile gerçekleştirilecektir.